Zabudowa aut dostawczych – KNAUTECH

Zajmujemy się produkcją i montażem zabudowy samochodów dostawczych. Z naszych usług korzystają przedsiębiorcy z największych miast w Polsce – w tym między innymi z Poznania, Wrocławia, Łodzi, Krakowa, Katowic, Leszna czy Warszawy. Swoje doświadczenie i umiejętności zdobywamy nieustannie od niemalże 10 lat. W codziennej pracy koncentrującej się na zabudowie busów wykorzystujemy certyfikowane materiały wysokiej klasy, zapewniając funkcjonalność i trwałość realizacji.

Pracujemy na urządzeniach marki Festool, co pozwala na osiągnięcie najwyższej jakości zabudowy busa. Wykonujemy i montujemy standardowe zabudowy dostawcze oraz realizujemy zabudowy według indywidualnych potrzeb Klienta. Zabudowa przestrzeni ładunkowej auta ma na celu zabezpieczenie pojazdu (w tym nadkoli) przed ewentualnymi uszkodzeniami, a także odpowiednią asekurację przewożonego ładunku.

Jak powstaje zabudowa auta dostawczego

W jaki sposób powstają zabudowy samochodów dostawczych i busów:

Posiadamy podłogi w 1 elemencie lub też łączymy płyty ze sobą na listwach auluminiowych tworząc tym samym idealne połączenie ze sobą dwóch płyt co swiadczy o tym ze nawet palety o wadze 2000 tys kg przesuwa się bez problemowo.

Nasza konkurencja łączy płyty podłogowe ze sobą na zakładke skręcając je ze sobą bądz też przykładają płytę do płyty co sprawia trudność przy przesuwaniu cięzkich palet !!!

  1. PODŁOGA: bardzo ważnym elementem w samochodzie dostawczym jest podłoga, wykonana z najmocniejszej, sklejki, której grubość wynosi 12 mm. Jest to sklejka pokryta antypoślizgową i wodoodporną powierzchnią. Stworzenie jednolitej powierzchni płyt, możliwe jest za pomocą połączenie ich ze sobą na listwy aluminiowe . Dodatkowo do podłogi dodawane są specjalne „miseczki”, które spełniają podwójną funkcję zarówno licują uchwyty do mocowania ładunku równo z podłogą, jak i trzymają powierzchnię podłogową w jednym miejscu. Cała konstrukcja jest także klejona silikonem.
  2. LISTWY PROGOWE: wykonane z aluminium i dodawane do płyty podłogowej w miejscu, w którym znajdują się drzwi boczne oraz tylne. Licują się one z powierzchnią płyt. Uniemożliwia to rozwarstwienie się się płyt, a dodatkowo zabezpiecza podłogę przed uszkodzeniami w trakcie wkładania na nią np. Euro palet.
  3. BOKI: powstałe na bazie sklejki 6,5 mm, poprowadzone od podłogi do wysokości sufitu. Wkręcane są do poziomych słupków konstrukcji samochodów, za pomocą blachowkrętów. Nie działa to negatywnie na blachę i nie powoduje utraty gwarancji, ponieważ wkręcane śruby nie wychodzą na wylot pojazdu, a skręcana powierzchnia nie ma bezpośredniej styczności z wodą. Dodatkowo na poziomym łączeniu płyt bocznych montowana jest także aluminiowa listwa maskująca.
  4. NADKOLA: zasłaniają cienką blachę, często ulegającą uszkodzeniom i zabezpieczają jej powierzchnię. Ich konstrukcja posiada kształt prostokąta, wykończone są listwami aluminiowymi. Istnieje również możliwość realizacji modelu nadkoli z filcu przemysłowego.

Dlaczego warto wybrać KNAUTECH w przypadku wykonania kompletnej zabudowy busa?

Ikona auta

Wszystkie marki

Oferujemy zabudowę aut dostawczych wszystkich marek

Ikona auta 2

Darmowy dojazd

Zapewniamy darmowy dojazd do każdego miejsca w Polsce – niezależnie od tego, czy to Kraków, Leszno, czy Wrocław

Ikona free

Montaż gratis

Gwarantujemy montaż gratis przy kompleksowej zabudowie busa

Ikona 24/7

24/7

Jesteśmy do dyspozycji całą dobę

Ikona czas

Natychmiastowa wycena

Natychmiast wyceniamy zlecenie zabudowy samochodów, co znacznie przyspiesza czas realizacji,

Ikona indywidualne podejście

Indywidualne podejście

Dbamy o indywidualne podejście do Klienta

Ikona niskie ceny

Niskie ceny

Proponujemy niskie ceny

Zainteresowany?

Zadzwoń już teraz!

+48 601 142 702

+48 733 563 033